| KONTAKT | WSPÓŁPRACA |WSPÓŁPRACA NA BLOGU 

Witam ma moim blogu Projektantka ma PLAN, jako jego autorka, piszę posty o tematyce wnętrzarskiej, o projektowaniu i aranżacji wnętrz, często prezentuje własne metamorfozy, zarówno mebli jak i wnętrz. Odnawiam i przerabiam meble i inne dodatki, dając im drugie życie a czasem i trzecie. Na blogu zamieszczam również posty z projektami DIY czyli zrób to sam.


Mam na imię Lidia, z wykształcenia jestem architektem oraz projektantką wnętrz i dyplomowanym homestagerem. Projektowanie to całe moje życie i zawsze mam jakiś plan :) WYPROMUJ SWÓJ PRODUKT / USŁUGĘ
 
Na blogu jest możliwość zareklamowania swojego biznesu i wypromowania swojego produktu czy usługi. Formy promocji są bardzo różne, wszystko zależy od wspólnych ustaleń i wyboru najodpowiedniejszej formy dla danego biznesu.
              
PROPONOWANE FORMY WSPÓŁPRACY
 
Post sponsorowany (indywidualnie przygotowywany dla każdej promocji) wraz z dodatkowymi wpisami na pozostałych social mediach
Testowanie produktów i narzędzi / Recenzje
Możliwość umieszczenia banera reklamowego / logo na blogu
Organizacja konkursu dla czytelników 


Jeśli masz zupełnie inny pomysł niż te powyżej, to bardzo dobrze. Im bardziej kreatywny pomysł tym ciekawsza współpraca. Wyróżnij się na tle konkurencji. 

              

  KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY 
 
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną i promocją na blogu Projektantka ma PLAN, zapraszam do kontaktu na adres lidia.gombos@wp.eu z dopiskiem WSPÓŁPRACA.
Na pewno się odezwę. Czytam wszystkie mejle. Pozdrawiam serdecznie 
Lidia Gombos    Do tej pory współpracowałam z: 

https://www.ezebee.com/